ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Aguilera krenare qė ėshtė divė

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Aguilera krenare qė ėshtė divė   Sat Jun 12 2010, 07:44

Christina Aguilera, Foto: HHS
Christina Aguilera nuk turpėrohet nėse njerėzit e quajnė atė divė, pasi qė mendon se njerėzit mendojnė pėr atė se ėshtė femėr mospėrfillėse.

Krijuesja e hitit “Not Myself Tonight”, qė ka dy fėmijė me Jordan Bratman, kėmbėngul se ajo ėshtė vetėquajtur divė pėr arsye se nuk frikėsohet t’i shprehė mendimet e saj.


“Sa pėr divė, unė nuk jam tip femre qė mund t’i tregosh ēfarė tė bėjė. Unė kam mendjen time, idetė e mia dhe vizionet e mia. Nuk do thosha se jam e komplikuar. Do thosha se jam me karakter tė fortė dhe shpeshherė mė quajnė prostitutė. Por, nėse tė pasurit e njė mendimi mė bėn divė, atėherė e mbaj kėtė titull me krenari”, theksoi Aguilera

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Aguilera krenare qė ėshtė divė
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: