ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Besa Gashi dhe Albert Krasniqi edhe 1 muaj do martohen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Besa Gashi dhe Albert Krasniqi edhe 1 muaj do martohen   Sun Aug 22 2010, 08:30

BESA GASHI 03 Besa Gashi dhe Albert Krasniqi edhe 1 muaj do martohen
Ka mbetur vetėm njė muaj beqari pėr Besa Gashin, Miss Kosova 2006. Ajo do tė martohet me Albert Krasniqin, njė djalė shumė tėrheqės nga Prishtina. Dasma e tyre pritet tė bėhet pas njė muaji e gjysmė, diku nė fund tė shtatorit, eventualisht nė fillim tė tetorit.


Lajmin e ka bėrė tė ditur vetė ēifti, i cili ėshtė njė lidhje zyrtare prej disa muajsh, pėrmes rrjetit social “Facebook”, ndėrsa kėtė e kanė konfirmuar pėr Kosovapress, edhe tė afėrm tė Besės.


“Vetėm njė muaj…do tė jem…”, ėshtė ky niku qė ka vėnė ēifti nė profilin nė “Facebook”, pėrderisa adhuruesit u kanė uruar martesėn, duke u dėshiruar jetė tė lumtur.


Si do qoftė, e kontaktuar nga Kosovapress, Besa Gashi nuk ka dashur tė prononcohet tani pėr tani, meqė siē tha, lajmin do ta bėjė publik, pak para se tė ndodh martesa.


Momentalisht, Besa Gashi po i bėnė pėrgatitjet pėr dasmė, ndonėse ende nuk ka vendosur se ku do ta bėjė dhe sa tė ftuar do tė ketė.


Besa Gashiėshtė nė lidhje zyrtare me Albert Krasniqi prej disa muajsh. 25 vjeēari vjen nga njė familje, qė kanė biznes familjar.


Pėrndryshe, Besa Gashi sapo ka diplomuar nė Fakultetin Ekonomik nė AAB – drejtimi Menaxhment, ajo bashkėpunon me agjenci dhe kompani tė ndryshme vendore, ndėrsa ėshtė e vetmja modele qė e ka prezantuar Kosovėn si shtet nė “Fashion TV”, pėrmes Agjencisė “Kosova Models”.


Ajo ndėrkaq, udhėheq edhe OJQ-nė “Besa Gashi&Friends”, njė organizatė humanitare qė ndihmon njerėzit nė nevojė.


Zyrtarisht, Besa Gashi ende mban kurorėn e Miss-it tė Kosovės, meqė nė Kosovė ende nuk ka Miss me licencė.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Besa Gashi dhe Albert Krasniqi edhe 1 muaj do martohen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: