ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 “Kenga Magjike 2010”, kengetaret femra hedhin “kandidaturat”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: “Kenga Magjike 2010”, kengetaret femra hedhin “kandidaturat”   Sun Aug 22 2010, 08:33

kenga magjike “Kenga Magjike 2010”, kengetaret femra hedhin “kandidaturat”

kenga magjike “Kenga Magjike 2010”, kengetaret femra hedhin “kandidaturat”Akoma pa mbaruar sezoni veror dhe koncertet, kėngėtaret tona pregatiten pėr sfidėn e rradhės. Njė ndėr evenimentet e muzikės shqipe qė sjell shumė hite gati ēdo vit “Kenga Magjike 2010”, edhe kėtė rradhė pritet tė grumbullojė njė numėr tė madh konkurentėsh, ndėrsa mes shumė kandidatėve ne zbulojmė se do ketė emra tė njohur tė estradės nga Shqipėria dhe Kosova. Pėrveē Valza Bajrės, e cila ėshtė nė pregatitje tė kėngės sė re, nė konkurim rikthehet edhe Leonora Jakupi, Zajmina Vasjari, Shota Baraliu, e Teuta Kurti


LEONORA JAKUPI RIKTHEHET PĖRSĖRI PĖR TĖ SPROVUAR VETEN
Nė mesin e shumė emrave konkurentė, kėtė vit nė listė do tė gjendet edhe kėngėtarja Leonora Jakupi. Disa vite mė herėt ajo ishte pjesė e kėtij evenimenti, duke fituar edhe ēmimin e publikut me kėngėn “Njė herė nė jetė”. Kėtė vit, ajo pėrsėri ka vendosur tė rikthehet pėr tė sjellė ndonjė hit tė ri, pasi pėr disa muaj me rradhė Leonora Jakupi nuk ka publikuar ndonjė kėngė tė re qė kur editoi klipin “Puthja jote”. Leonora ka paralajmėruar realizimin edhe tė njė klipi tė ri, por kėtė kohė ajo mė shumė e shfrytėzon pėr pushime me familjen nė vilėn e tyre nė Golem. Pėr kėtė arsye kėngėtarja ka refuzuar edhe disa koncerte pėr tė ruajtur energjitė pėr tek “Kenga Magjike 2010”.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
“Kenga Magjike 2010”, kengetaret femra hedhin “kandidaturat”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: