ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Helena e dashura sekrete e Getoar Selimit

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Helena e dashura sekrete e Getoar Selimit   Sun Aug 22 2010, 08:37

getoar selimi Helena e dashura sekrete e Getoar Selimit
Vizitat e shpeshta tė Getoar Selimit nė Tiranė nuk janė vetėm pėr koncerte, por mė sė shumti siē ai vetė e thotė: “Pėr qejf”. E pėr momentin arsyeja e vėrtetė ėshtė Helena Metka, vajza shtatlartė nga Tirana, me tė cilėn ai po jeton njė lidhje tė vėrtetė dashurie, e pėr tė cilėn udhėton nga Prishtina drejt Tiranės shumė shpesh.

Helena ėshtė 19 vjeē, ndjek studimet pėr inxhinieri mjedisi nė Universitetin Politeknik, dhe ėshtė njohur me Getoarin nė Tiranė mė shumė se tre muaj mė parė. Ka qenė njė takim rastėsor nė njė nga lokalet e njohura tė Tiranės, edhe pse vajza nuk ka asnjė lidhje me muzikėn apo artin.


Qė nga ajo ditė flirti, pėr Getin nuk ka qenė fare problem qė ta marrė me vete dhe tė shoqėrohet haptaz me tė pa u stepur aspak nga frika e fotografimit nga paparacėt. Madje ai e ka prezantuar si tė dashurėn e tij para disa javėsh pikėrisht nė daljen e tyre tė parė publike si ēift nė club “Venue”, ku ishte i ftuar tė kėndonte me kėngėtaren Soni Malaj, me tė cilėn kishte patur patur mė parė njė bashkėpunim me klipin “Mė merr”. Nė tavolinėn ku ishte ulur, nė krah tė Getit i veshur me kėmishė tė bardhė e kravatė tė kuqe ra nė sy prania e Helenės, vajzės me sy tė shkruar.


Kėngėtari i grupit “Tingulli trent” i njohur pėr bashkėpunimet e tij me kėngėtare tė njohura, qė nga Nora Istrefi, Ēiljeta, Genta Ismajli, Elvana Gjata shpeshherė ėshtė pėrfolur pėr lidhje me ndonjė prej kėtyre kėngėtareve.


Por mbase vajzat e skenės kanė qenė njė zhgėnjim pėr kėngėtarin 26-vjeēar, i cili kėtė herė ka synuar tė krijojė njė histori ndryshe, me njė vajzė qė nuk ėshtė personazh publik.
Kjo mbase edhe pėr t’u shpėtuar thashethemeve apo kokėēarjeve mediatike. Por pėr aventurierin karizmatik Geti e rėndėsishme ėshtė tė mos flasė vetė pėr jetėn private, dhe se ēfarė shkruajnė mediat pėr tė nuk pėrbėn problem. Ndaj ne vendosėm t’ia shkruajmė historinė e kėsaj lidhjeje  tė re pėr tė cilėn ai nuk lodhet aspak ta fshehė. Vetėm disa ditė mė parė, pikėrisht mė 1 Maj Getoari ka ardhur tė takojė Helenėn, me tė cilėn ka  qėndruar pothuaj gjithė kohėn bashkė pėr pak ditė. Ata janė parė duke drekuar nė disa restorante tė njohura, ndėrsa nė fundjavė tek “Magic 4” karaoke.  Helena ėshtė njė vajzė trupgjatė, e cila mbase as mund ta kishte menduar tė ishte pranė Getoarit, vetėm pėr faktin se ajo vazhdon studimet pėr Inxhinieri Mjedisi dhe nuk ka qenė kurrė e angazhuar me artin dhe as nuk ka ndonjė plan. Mesa thuhet vizioni i saj ėshtė tė bėjė njė jetė ndryshe me projekte serioze. Ajo ka jetuar pėr disa vite nė Turqi sė bashku me familjen, dhe ka pak kohė qė ėshtė kthyer nė Tiranė. Kjo ėshtė dhe njė nga arsyet qė ajo pėrpiqet ta ruajė tė fshehtė lidhjen e saj me reperin kosovar.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Helena e dashura sekrete e Getoar Selimit
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: