ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 BigMaMa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: BigMaMa   Sun Sep 12 2010, 06:56


Pasi humbi hiē mė pak se 35 kilogramė, Big Mama ka plane tė mėdha pėr karrierėn e saj muzikore, pasi qė ajo ka zbuluar pėr Panorama Plus se do tė vazhdojė karrierėn e saj muzkore nė Turqi.
Siē dihet ‘Bigi’ ka tė afėrm tė saj nė Turqi, duke pėrfshirė kėtu njė sėrė kushėrirėsh. Big Mama gjatė njė vizite nė Turqi kishte rėnė nė kontakt me njė menaxher muzike, tė cilit i pėlqyen materialet muzikore tė ikonės sė pop muzikės shqiptare.

Ajo pritet tė vendoset nė Stamboll, ku do tė nisė karrierėn e saj tė re muzikore me kėngė nė gjuhėn turke, pa pėrjashtuar dhe ato nė gjuhėn shqipe, ndėrsa hyrja nė tregun turk natyrisht se do t’i garantojnė asaj sukses dhe nė veēanti pėrfitime tė mėdha.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
BigMaMa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: