ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Intervistė me kėngėtaren Orinda Huta

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Intervistė me kėngėtaren Orinda Huta   Sun Sep 12 2010, 07:07

Eh... Ndėrsa tė gjithė vini nė lėvizje imagjinatėn tuaj, zbuloni sė pari se ēfarė ndodh nė shtatė orėt, qė kėngėtarja bukuroshe Orinda Huta kalon nė krevatin e saj tė dashur: me librave, tė parit televizor, ndonjėherė edhe duke ngrėnė por edhe kur ėshtė me tė dashurin...Sa kohė kalon zakonisht nė krevat?

Mundohem tė kaloj 7 orė pėr tė ēlodhur veten nė gjumė. Pjesėn tjetėr mund ta kaloj duke lexuar ne krevat ose duke dėgjuar muzikė.

Gjatė kėsaj kohė qė je nė shtrat, sa orė e kalon nė gjumė?

Shtatė orė mė duhen patjetėr pėr t’u ēlodhur plotėsisht dhe pėr tė qenė e freskėt pėr ditėn qė mė pret.

Preferon tė flesh me pizhame, tė brendshme apo lakuriq?

Zakonisht preferoj tė fle me tė brendshme, pastaj varet sa vapė ėshtė...

Ēfarė bėn tjetėr nė shtrat: ha lexon, sheh TV apo…?

Me raste mė pėlqen tė ha nė shtrat mė pėlqen tė lexoj dhe shumė tė tjera qė shtrati tė ofron.

Ēfarė ėshtė shtrati pėr ty, njė pėrkufizim?

Kėnaqėsia mė e madhe e natės...

Ēfarė pozicioni preferon zakonisht pėr tė fjetur?

I preferoj tė gjitha pozicionet. Jam shumė e lėvizur.

Po kur je mė tė dashurin?

Nė anėn e djathtė tė shtratit.Ju qėllon kur jeni me dikė nė shtrat tė flisni? Pėrse bisedoni zakonisht?

Jo nuk mė qėllon shpesh, vetėm nėse jam nė njė super stres mund tė ndodhė qė tė ndjehem keq gjatė gjumit.

Preferon tė mbulohesh shumė apo pak?

Preferoj tė mbulohem e tėra.

A flisni nė telefon dhe bėni thashetheme apo biseda erotike? Ēfarė?

Nuk kam pasur nevojė ta bėj.

A tė pėlqen tė luash me jastėkė dhe ēfarė lojėrash bėn zakonisht?

Shumė rrallė mė ka ndodhur tė luaj me jastėk, kjo ka ndodhur vetėm nėse tė tjerėt i zė gjumi para meje. Unė ose filloj e flas pa pushim ose kur shikoj qė nuk ia dal filloj e godas me jastėk.

A tė ndodh tė zgjohesh shpesh gjatė natės dhe pėrse?

Jo, zakonisht bėj njė gjumė tė qetė. Vetėm nė kohė tė rėnduar me punė mund tė kem probleme me gjumin.

Ēfarė urreni mė shumė nė shtrat, kur jeni me dikė tjetėr?

Nuk urrej asgjė, gjithēka ėshtė perfekt.

Kur jeni vetėm ju ka ndodhur tė zgjoheni duke shtrėnguar jastėkun?

Jo nuk mė ka ndodhur asnjėherė..Si do tė ndiheshit nėse i dashuri ju kthen kurrizin?

Do e pėrqafoja nga pas sepse pas pesė minutave do i ktheja unė kurrizin e ai do vinte menjėherė pas meje.

Nėse je me njė person tė seksit tė njėjtė dhe ju prek, si do tė reagonit?

Ajo me tė cilėn do flija pa problem do ishte motra ime ose shoqja ime qė ka vlerėn e motrės, ndaj nuk do kisha fare probleme.

Kur shkon zakonisht pėr tė fjetur, ēfarė bėn para se tė shtrihesh?

Kryej nevojat e mia personale dhe mė pas nė shtrat.

Cila ėshtė gjėja e parė qė bėn sapo hap sytė nė mėngjes?

Gjithnjė dėrgoj njė mesazh.

Ēfarė nuk ju pėlqen kur jeni duke udhėtuar dhe flini nė ndonjė hotel?

Mua mė krijon probleme ndėrrimi i ambientit. Nuk mund tė fle nė ēdo vend qė mė del para. Dua kohė tė mėsohem me njė vend qė nuk ėshtė i imi.

Ju ka ndodhur tė zgjoheni nė shtratin e dikujt e tė thoni: Ē’dreqin dua kėtu?

Kurrė dhe kurrė nuk do tė mė ndodhė. Jam gjithmonė shumė e pėrgjegjshme pėr veprimet e mia.

Ku preferoni tė flini pėrveē krevatit, nė divan apo dhomėn e prindėrve?

Nė dhomėn e prindėrve.
_________________
 

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Intervistė me kėngėtaren Orinda Huta
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: