ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Princi Leka dhe Elia nė kėrkim tė intimitetit

Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Princi Leka dhe Elia nė kėrkim tė intimitetit    Sun Sep 19 2010, 08:34

Janė ēdo herė nėn vėzhgimin e shumė syve, sidomos ato tė mediave apo paparacėve, dhe gjithmonė mendojnė tė shkojnė nė vende ku janė mė pak tė shqetėsuar, pėr tė gėzuar sado pak intimitet nė lidhjen e tyre. Por, ja qė intimitetin ata e kėrkojnė edhe nė festa me shumė njerėz.


Tė pranishėm nė njė aktivitet, Princi Leka dhe e fejuara e tij Elia, janė mėnjanuar nga turma dhe kanė zgjedhur njė kėnd tė lokalit pėr tė shijuar nga njė gotė verė nėn shoqėrinė e njėri-tjetrit.


Shumė tė pėrkushtuar dhe sy e veshė ndaj njėri-tjetrit pa e vėnė fare re, se edhe aty janė ndjekur nga paparacėt.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Princi Leka dhe Elia nė kėrkim tė intimitetit
Shiko temėn e mėparshme Shiko temėn pasuese Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: