ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rozi nuk dėshiron luftė me Rezin

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Rozi nuk dėshiron luftė me Rezin    Fri Sep 24 2010, 19:48

Rozana Radi ka thėnė se ajo nuk e ka ndėrmend qė tė luftojė me Rezarta Shkurtėn, kur tė dyja artistet e acaruara mes vete do tė takohen nė festivalin “Kėnga Magjike”.


Rozi dhe Rezi patėn njė zėnkė gjatė reality-shout “VIP Shpija”, ndėrsa lufta e tyre vazhdoi edhe jashtė shtėpisė, me anė tė deklaratave nėpėr media. Tani Rozana ka dalė publikisht, pėr tė mohuar ndonjė ‘luftė’ nė skenėn e festivalit “Kėnga Magjike”.


“Unė nuk shkoj nė festival pėr tė bėrė luftė. Nė festivalin ‘Kėnga Magjike’, unė do tė shkoj pėr tė kėnduar kėngė tė bukura dhe pėr t’i dhuruar publikut vlera, sepse ai festival kėtė mision e ka nė vetvete, ose tė paktėn i tillė ai vjen tek unė. Unė nuk e shikoj as Rezartėn e as kėngėtarėt tjerė si rivalė”, u shpreh Rozi pėr Bluetooth.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Rozi nuk dėshiron luftė me Rezin
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: