ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rikthehet shfaqja “Tre gjermanėt e trashė”

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Rikthehet shfaqja “Tre gjermanėt e trashė”    Thu Oct 07 2010, 19:14

Pas njė kohė tė gjatė pushimi, seriali “Tre gjermanėt e trashė’ do rikthehet tek publiku kosovar.


Regjisori Florent Mehmeti dhe skenaristi dhe aktorit Lirak Ēelaj kanė filluar pėrgatitjet pėr sezonin e ri tė serialit.


“Fillimisht ideja ishte qė tė nxjerrim njė shfaqje e cila ka tė bėjė me aktualitetet nė vend. Ekipi ka qenė i njėjtė me shfaqjen ‘Tre gjermanėt e trashė’, dhe nė mėnyrė instiktive kemi shkuar kah ajo shfaqje. Kėshtu qė me tė drejtė mund tė quhet kjo pjesa e dytė apo e tretė e kėsaj shfaqjeje pasi shfaqja ‘Lufta Iliro-romake’ nė aspektin konceptual ka qenė e ngjashme me shfaqjen ‘Tre gjermanėt e trashė’. Kėshtu qė nė jemi duke bėrė provat rreth kėsaj shfaqje”, ka theksuar pėr “Infopress” aktori dhe skenaristi Lirak Ēelaj.


Seriali, mė herėt ishte shfaqur edhe nė televizionin “Koha Vision”, por tani duket se aktorėt kanė vendosur ta rikthejnė vetėm formėn teatrale tė shout. Premiera pritet tė shfaqet nė tetor ndėrsa provat po vazhdojnė pa pushime.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Rikthehet shfaqja “Tre gjermanėt e trashė”
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: