ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rikthehet Ana Oksa

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Rikthehet Ana Oksa    Thu Oct 07 2010, 19:15

Kėngėtarja e njohur me origjinė shqiptare Ana Oksa thyen heshtjen dhe vjen nė tregun diskografik italian me njė album tė ri tepėr tė fuqishėm.


Albumi i titulluar ‘Proxima’ pėrmban 11 kėngė mes tyre ‘Tutto l’amore intorno’ e shkruar nga Ivano Fossati, ‘Dopo la neve’ dhe ’Apri gli occhi’ tė Pacifico.


Mediat italiane e pėrshkruan albumin si njė projekt tė fuqishėm nė tė cilėn zėri i Ana Oksa kthehet edhe njė herė pėr tė mahnitur dhe kėnaqur simpatizantėt. Nė kėtė album Ana Oksa bashkėpunon me njė grup muzikantėsh dhe DJ tė rinj.


“Albumin ia kushtoj tė rinjve tė cilėve ndjej se kam pėr tu thėnė diēka”,ka thėnė Ana Oksa nė njė intervistė pėr TG.com.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Rikthehet Ana Oksa
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: