ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Genta NUK realizon duet me Noizyn

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Genta NUK realizon duet me Noizyn    Thu Oct 07 2010, 19:24

Kėngėtarja e njohur kosovare Genta Ismajli, e cila shkėlqeu nė spektaklin “Dancing with The Stars” nė Shqipėri, i ėshtė kthyer realizimeve tė reja muzikore.Mė herėt ishte paralajmėruar se mes shumė kėngėve, Genta ka realizuar edhe njė bashkėpunim me Noizyn, e titulluar ”The King and Queen”, por duket sė njė kėngė e tillė jo qė nuk ėshtė realizuar deri tash, por as nuk ėshtė nė plan pėr tu realizuar.
Nė njė intervistė pėr gazetėn Shekulli kėngėtarja ka treguar se nuk do tė realizojė duet me reperin nga Shqipėria, Noizy, dhe se kjo informatė nuk ka qenė e vėrtetė.
”Nuk ėshtė e vėrtetė, ka qenė thjesht dhe vetėm bisedė mes meje dhe Noizit, por qė deri tani e pakonkretizuar”, ka thėnė Genta.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Genta NUK realizon duet me Noizyn
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: