ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Edi Rama martohet fundjavėn e ardhshme

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Edi Rama martohet fundjavėn e ardhshme    Mon Oct 18 2010, 18:56

Lajm rozė nga selia rozė! Kryetari socialist Edi Rama ka konfirmuar zėrat pėr martesėn e tij dhe partnerja me tė cilėn ai ka zgjedhur tė ndajė jetėn ėshtė Linda Basha.


Nė njė deklaratė tė shpėrndarė pėr mediet, Rama njoftoi se ceremonia e martesės do tė zhvillohet nė fund tė javės sė ardhshme, por ende nuk dihen detajet e dasmės, qe pa dyshim do tė jetė ngjarja e vitit. Kryesocialisti Rama ka zgjedhur qė tė sqarojė publikun pėr disa tė dhėna personale pėr bashkėshorten e tij tė ardhshme.


“Linda ka lindur nė njė familje tradicionale tiranase. Pėr tė, vėllain dhe motrėn e saj dy prindėrit pensionistė janė modeli i adhurueshėm i punės, kujdesit dhe dashurisė qe mes plot vėshtirėsish e sakrificash ndėrtuan njė familje tė mrekullueshme. Linda ka njė vajzė, Rean, qė studion arkitekturė. Vetė Linda ka studiuar ekonomi nė Universitetin e Tiranės. Nė vitin 1993 ka kryer studimet Master pėr Ekonomi nė Universitetin e New York-ut dhe Universitetin e Evropės Qendrore nė Pragė. Prej vitit 1996 mban titullin Doktore e Shkencave Ekonomike”, thuhet nė deklaratėn e Ramės, njofton Top Channel.


Duke shpjeguar arritjet e zonjės Basha nė karrierėn e saj, Rama thekson se gruaja e tij e ardhshme nuk ka pasur aktivitet politik dhe fusha e interesit tė saj publik ka qenė e mbetet shoqėria civile shqiptare ku ajo ėshtė angazhuar vijimėsisht pėr mbrojtjen e tė drejtave tė njeriut.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Edi Rama martohet fundjavėn e ardhshme
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: