ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Ylli pornografik nė dhomėn e Sheen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Ylli pornografik nė dhomėn e Sheen   Sun Oct 31 2010, 10:37

Aktorja e filmave pornografikė Christina Walsh (e njohur edhe me emrat Capri Anderson dhe Alexis Capri) ėshtė gjetur nė dhomėn e hotelit Plaza nė New York, ku ditė mė parė aktori Charlie Sheen kishte shkaktuar rrėmujė dhe mė pas ishte dėrguar nė spital pasi ishte sėmurė.


Sipas Daily Mail, mė herėt gjatė natės Walsh kishte darkuar me Sheen dhe ish-gruan e tij Denise Richards, mirėpo kjo e fundit nuk ishte ndier mirė nė praninė e tyre dhe ishte larguar.


Ndėrsa mė vonė pas shqetėsimit qė kishte shkaktuar aktori nė dhomėn e tij, stafi i hotelit e ka thirrur policinė e cila e ka shoqėruar yllin e serialit “Two and a Half Men” nė njė spital, ndėrkohė sipas burimeve tė revistės Life & Style, nė dhomė kishte qenė edhe Christina Walsh, gjė qė policia e ka mbajtur tė fshehur nga mediat.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Ylli pornografik nė dhomėn e Sheen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: