ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Justin Bieber: Filmi im ėshtė inspirues

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Justin Bieber: Filmi im ėshtė inspirues    Sun Nov 07 2010, 00:47

Justin Bieber mendon se filmi i tij i ardhshėm “Never Say Never” do t’u ndihmojė tė rinjve tė inspirohen dhe tė kuptojnė se vetėm qielli ėshtė ‘kufiri’.


“Dua t’u mundėsoj njerėzve tė kuptojnė se ka shumė njerėz tė cilėt janė dekurajues nė jetė dhe se ata ju thonė se nuk mund tė bėni diēka, por ju duhet tė mbain mend se qielli ėshtė kufiri”.


“Ju jeni nė gjendje tė bėni ēfarėdo qė ju paraqitet nė mendje, pėr aq kohė sa e mbani Zotin tė parin dhe qėndroni pėr tokė. Andaj mendoj se filmi vėrtet e shpjegon kėtė, dhe ėshtė vėrtet inspirues”, ka shtuar Bieber.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Justin Bieber: Filmi im ėshtė inspirues
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: