ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Ngritje pėr Lady Gaga, Winfrey mė e pasura

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Ngritje pėr Lady Gaga, Winfrey mė e pasura   Sat Nov 13 2010, 08:52

Lady Gaga po e dėshmon dita ditės se ėshtė forcė nė tė cilėn pos muzikės, mund tė llogarisin tė gjithė edhe nė sferat tjera, pasi qė ajo po bėhet njė prej femrave mė tė pasura nė botė.


Krijuesja e hitit “Poker Face” gėzon rritje tė jahtėzakonshme tė famės qė prej vitit 2008, ndėrsa tani ajo po godet edhe nė listėn e mė tė pasurave falė albumit tė saj debutues dhe turneut “Monster Ball”.


Gaga ėshtė e katėrta nė listėn e Forbes pėr vitin 2010 tė femrave mė tė pasura nė Hollywood, me fitime prej 64 milionė dollarėsh pėr 12 muaj.


Ajo mposhtet nga liderja e zakonshme Oprah Winfrey me 324 milionė dollarė, ndėrsa mė pas vijnė Beyonce dhe Britney Spears me nga 89-tė, respektivisht 65 milionė dollarė.


Prapa Gagas nė kėtė listė gjendet idoli i saj, Madonna, ndėrsa TOP 10-shen e listės sė femrave mė tė pasura nė Hollywood e kompleton Ellen DeGeneres, Miley Cyrus dhe Taylor Swift.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Ngritje pėr Lady Gaga, Winfrey mė e pasura
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: