ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Aguilera me tė dashur tė ri?

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Aguilera me tė dashur tė ri?    Sat Nov 13 2010, 08:56

Christina Aguilera thuhet se ka gjetur tė dashur tė ri pas ndarjes nga Jordan Bratman, pasi qė ajo tani po lidhet me asistentin e njė seti filmik tė cilin e takoi gjatė xhirimeve tė filmit “Burlesque”.


Kėngėtarja ėshtė divorcuar nga partneri i saj i kahmotshėm, ndėrsa vetė Aguilera ka pranuar se vuan ende nga ndarja. Por, tani spekulimet supozojnė se Aguilera ėshtė hedhur nė krahėt e Matthew Rutler, qė ėshtė duke punuar prapa kuintave tė filmit tė ri.


“Nuk ėshtė ende serioze, por ėshtė diēka tė cilėn ajo po e kėrkon dhe po e gjen rehatinė nė tė. Ėshtė e re dhe ajo po shkon ditė pas dite. Ajo dhe Jordan kanė pasur probleme pėr njė kjohė tė gjatė. Ata i mbajti tė bashkuar dashuria pėr djalin. Ajo u takua me Rutler nė setin e filmit, para ndarjes dhe u bė mik me tė. Pasi ėshtė ndarė nga Jordan, miqėsia u shndėrrua nė romancė”, deklaroi Aguilera.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Aguilera me tė dashur tė ri?
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: