ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Zanfina: Mundohem tė kaloj kohė me familjen

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Zanfina: Mundohem tė kaloj kohė me familjen    Sat Nov 20 2010, 08:56

Zanfina Ismaili ka treguar se dita e saj ėshtė shumė e mbushur me obligime rreth profesionit tė saj, por nė momentin qė ajo gjen kohė tė lirė, mundohet t’ia kushtoj atė familjes.


“E tėra varet se a ėshtė e mbushur me obligime rreth profesionit, sepse kur ėshtė atėherė tėrė ditėn jam duke vrapuar nga frizeri tek grimerja dhe kėshtu. Ndėrsa kur nuk kam obligime atėherė mė sė shumti jam me familjen apo edhe me shoqėri duke bėrė gjėra tė zakonshme, shėtitje, kafe etj”, ka pohuar Zanfina nė njė prononcim pėr Telegrafi.com.


Kėngėtarja seksi ka treguar se ka shumė momente tė mira tė jetės sė saj, por nuk mundet ta veēojė asnjė.


“Kam pasur momente tė mira nė jetė, por askush deri mė tani nuk mė ka bėrė tė qaj nga gėzimi. E kam njė pėrshtypje qė ende nuk ka ndodhur”, ėshtė shprehur Zanfina.


Kur ėshtė pyetur se cilat janė anėt negative dhe pozitive tė saja, Zanfina ėshtė pėrgjigjur: “Anė pozitive ėshtė butėsia ime gjithmonė me njerėzit qė sillen po njėsoj, ndėrsa anė negative do ta quaja vetinė time hakmarrėse qė asnjėherė si harroj gjėrat e kėqija qė mė janė bėrė”.


Zanfina ka treguar se projekt i ardhshėm i saj muzikor ėshtė realizimi i njė kėnge tė re me disa bashkėpunėtorė tė rinj, dhe duke u angazhuar pėr xhirimet e vitit tė ri.

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Zanfina: Mundohem tė kaloj kohė me familjen
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: