ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Rozana Radi, puthja e parė nė publik me tė dashurin britanik

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Albani
V.I.P
V.I.P


Numri i postimeve : 511
Age : 29
Location : Pej - Kosov
Reputation : 0
Registration date : 16/01/2009

MesazhTitulli: Rozana Radi, puthja e parė nė publik me tė dashurin britanik   Sun Nov 21 2010, 13:16

rozanaputhja Rozana Radi, puthja e parė nė publik me tė dashurin britanikNjė javė mė parė, nė skenėn e tė “Dielės shqiptare” kėrceu “Valsin e tradhtisė” e veshur si nuse, nė duet me kėngėtarin e mrekullueshėm kosovar, Ramadan Krasniqi. E ndėrsa nė kėngė ajo interpretonte njė vuajtje dashurie, paēka se shkėlqente me veshje nuseje, nė tė vėrtetė, Rozanėn, tjetėr kėrcim e priste nė darkė. Ai do tė ishte kėrcimi i dashurisė, jo i tradhtisė. Pasi mori tė gjitha duartrokitjet e publikut pėr njė kėngė shumė tė bukur tė kompozuar nga Adrian Hila, Rozana kishte planifikuar tė dilte nė lokalet e natės sė Tiranės me njė djalė qė nuk ka shumė kohė qė e frekuenton. Sipas miqve tė saj, ai ėshtė nė tė njėjtėn moshė me Rozin, 31 vjeē dhe ėshtė i huaj, mė saktė nga Anglia. Duke punuar si sipėrmarrės, impenjimet e biznesit e kanė sjellė edhe nė Tiranė ku nė njė ambient miqsh tė pėrbashkėt ėshtė njohur me Rozanėn. Ai e ka pėlqyer menjėherė vajzėn bjonde, tė cilės i ka kėrkuar qė tė dilnin edhe herė tė tjera sė bashku qė tė njiheshin mė mirė.


Rozi, e cila njihet pėr shije disi tė vėshtira, qė nuk e ka tė lehtė tė vendosė pėr partnerin e saj, duket se kėsaj here ėshtė “dorėzuar”. Djali qė kishte pėrballė e goditi me xhentilesėn dhe elegancėn e tij prej britaniku tė sofistikuar. Kėshtu ata kanė dalė disa herė duke u kujdesur qė kjo lidhje, e cila ishte vetėm nė fillimet e saj, tė mos mediatizohet. Rozi ėshtė shprehur nė media qė paparacėt e kanė kapur shpesh me djem tė ndryshėm, tė cilėt mė pas janė komentuar si tė dashur tė saj, por e vėrteta ėshtė se ajo ka qenė shumė e kujdeshme qė tė mos shfaqė nė publik atė tė vėrtetin me tė cilin frekuentohej. Por kėsaj radhe nuk ka mundur tė na shpėtojė dhe mbi tė gjitha nuk mund tė thotė se djali i gjatė me tė cilin e kapi paparaci ynė ,ėshtė thjesht njė shok. Kjo pasi fotot flasin qartė, ata po kėrcejnė dhe po puthen nė buzė.


Madje njė mikja e ngushtė e saj, tė cilės ia treguam paraprakisht fotot pėr tė mėsuar mė shumė mbi identitetin e djalit, u ēudit kur pa puthjet e tyre duke deklaruar e sigurtė se kjo ėshtė puthja e tyre e parė, pasi gjatė gjithė kohės kanė preferuar qė tė njihen mirė pa u pėrfshirė emocionalisht e mbi tė gjitha Rozi betohej se nuk do t’ia lejonte vetes tė binte nė dashuri me tė pa e njohur akoma si duhet. Por mesa duket ndjenja ka qenė mė e fortė se planet e saj racionale dhe ja ku i shohim tė dorėzuar nė krahėt e njėri-tjetrit.


Tani na mbetet tė marrim konfirmimin nga kėngėtarja nėse kjo ėshtė zgjedhja e saj e zemrės dhe ēfarė do tė ndodhė mė pas. Ndėrkohė ne po shijojmė “Valsin e tradhtisė”, njė kėngė shumė e bukur me tė cilėn Rozi ka suprizuar fansat e saj, duke i uruar qė njė vals tė tillė tė mos e kėrcejė asnjeherė nė jetėn e saj reale, aq mė pak me britanikun elegant.


Ja dhe fotot:

Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://WwW.PeJaNeT.Tk
 
Rozana Radi, puthja e parė nė publik me tė dashurin britanik
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Arti & Kultura :: V.I.P NEWS-
Kėrce tek: