ForumPortalliGalleryPytėsoriKėrkoRegjistrohuProgrameLista AnėtarėveGrupet e Anėtarėveidentifikimi
...:::Meny Kryesore:::..

 Home
 Portali
 Forum
 Lista_e_Antarve
 Galeria
 Lajmet_Flash
 Profili
 FAQ
 Testi_I_Dashuris
favoritos.gif Media_&_Muzika
 Telivizionet_Live
 Video_Klipe
 Ruzulltatet_Sportive
 Mp3_Falass
 Kerkesa_Muzikore
 Melodi_Per_Celular
icon_community.gif Argėtim_Zbavitje
 Horoskopi
 Luani_Lojra
 Dezing
 Poezi
 Gediche
 Argėtime
 Albumi_Fotografik
 Tema_tė_Ndryshme
 Kėrko_nė_Forum
 Liderėt_e_forumit
 Ndihmė
 Kėrko
ora

Moti Momental Ne Vendin
Na Falni Po Moti Nuk Gjindet Ne Web Ton Per Momentin
Photobucket
SMS Falas nga PejaNet

Top 5 shfletuesit e internetit

Partnerėt
KoSoVa.Li

XoFaCe.CoM

King-Rap.Tk

AlbaZemer.Com

Pika-Loti.tk

MP3 SHqip.li

Top posters
Blut-Angel (1360)
 
Admin (563)
 
Albani (511)
 
riana (273)
 
xoface (150)
 
vissariggarmy (26)
 
dj-king (22)
 
Elba (20)
 
te duani her (19)
 
drini-89 (9)
 
IP Addressa Juaj&Reklama Lėvize poshtė


IP


Share | 
 

 Engjujt apo fantazmat aterojnė nė SHBA

Shko poshtė 
AutoriMesazh
Blut-Angel
Admin
Admin


Numri i postimeve : 1360
Age : 28
Location : student
Reputation : 0
Registration date : 08/01/2008

MesazhTitulli: Engjujt apo fantazmat aterojnė nė SHBA   Sat Jan 12 2008, 16:25

Njė hije (re) mistike e kaltėr ka nndezur debat nė mediat amerikane nė temėn a gjindėt dic e vertetė mė tepėr nė mes tė qiellit dhe tokės apo kjo ėshtė njė dėshmi se ka mashtrues qė janė tė aftė nė redaktimin e fotografive e tė spekulojnė me opinionin.

Pikėnisje e debatit ėshtė njė re (hije) e kaltėr mistike qė ėshtė lėshuar nė njė stacion karburanti Marathon nė Ohajo SHBA. Hija e kaltėr ėshtė xhiruar nga kamera kujdestare e stacionit, e gjat vėzhgimit tė video filmit shihet sė hija leviz reth veturave e klientėve, ndėrron formėm e pėr njė moment qėndron e qetė nė ajr para sė tė merr shpejtėsi dhe zhduket.

ėngjėll apo fantazmė?

Njė deshmitar pėrshkruan epizodėn pėrjetimrrėnqethje. Tė tjerėt pohojnė se kjo ėshtė njė dėshmi qė egzistojnė edhe engjujt edhe fantazmat.
Pronari i stacionit tė karuburantit pohon pėr kanalin televiziv Lokal6 se ai shpreson qė reja/hija e kaltėr nuk do tė kthehet mė. Unė e pėrcolla derisa qėndroi e qetė nė ajr rreth 30 minuta. Pastaj ajo filloi tė leviz dhe unė i frikova shumė.
Mbrapsht nė krye Shko poshtė
Shiko profilin e anėtarit http://www.pejanet.tk
 
Engjujt apo fantazmat aterojnė nė SHBA
Mbrapsht nė krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti pėrgjigjeni temave tė kėtij forumi
 :: Shoqėria :: Fenomene Paranormale-
Kėrce tek: